dnes je 17.7.2024

Využijte 15% slevy na software Hlasování SVJ společnosti STARLIT

Program je třeba si nejprve stáhnout a nainstalovat - třeba kliknutím na tento odkaz nebo na obrázek.

Při licencování programu Hlasování SVJ nezapomeňte uvést slevový kód VD15 a získáte 15% slevu!

Jak se hlasuje v SVJ? Jaké náležitosti má pozvánka? Kdy je třeba nadpoloviční většina a kdy vyšší kvorum?

  • Pro hlasování SVJ o přijetí rozhodnutí shromáždění je nutný souhlas většiny hlasů přítomných vlastníků jednotek, ledaže stanovy nebo zákon vyžadují vyšší počet hlasů SVJ.
  • Společenství si ve stanovách mohou upravit ve stanovách, že o určitých otázkách budou v SVJ hlasovat s vyšším počtem hlasů.
  • Pozvánka na svolané shromáždění SVJ musí obsahovat alespoň místo a čas konání, program zasedání. Dále již zákon obsah pozvánky nespecifikuje, ve stanovách může mít společenství vlastníků uvedeny další požadavky na hlasování SVJ.

Ceny programu Hlasování SVJ s 15% slevou

  • program Hlasování SVJ do 50 jednotek (1.499 Kč) po slevě 1.274 Kč vč. DPH
  • program Hlasování SVJ do 500 jednotek (3.490 Kč) po slevě 2.967 Kč vč. DPH
  • program Hlasování SVJ do 2000 jednotek (6.490 Kč) po slevě 5.517 Kč vč. DPH

Jedná se o jednorázovou cenu - pro jedno SVJ, jedno IČ, žádné další paušální poplatky.

Licenci programu Hlasování SVJ do 50 jednotek mají předplatitelé modulů SVJ aktuálně plus, SVJ KOMBI plus, Nemovitost profi Start a Plus (konkrétní jedno IČ) zcela zdarma! Licence progrumu Hlasování SVJ pro více jednotek získají předplatitelé uvedených produktů s 25 - 60% slevou dle ceny předplacené služby.

Proč si program Hlasování SVJ pořídit?

Zjednoduší vám práci s přípravou podkladů na shromáždění SVJ: Bez programu Hlasování SVJ si musíte před každým hlasováním SVJ zjistit aktuální seznam vlastníků, rozeslat pozvánky s programem shromáždění a body hlasování, připravit prezenční listinu, v průběhu schůze evidovat protinávrhy, zaznamenat hlasování společenství, spočítat výsledky hlasování SVJ, sepsat protokol o hlasování společenství a vytvořit zápis z jednání.

To vše je díky programu Hlasování SVJ snazší a rychlejší: Aktuální vlastníky si program Hlasování SVJ přečte z katastru, přehledně umožní zadat body programu a návrhy usnesení, rozešle pozvánky s programem hlasování SVJ nebo přímo hlasovací lístky pro Per rollam, načte výsledky hlasování SVJ třeba pomocí kódu, spočítá výsledky hlasování společenství vlastníků, sepíše protokol o hlasování SVJ, automaticky vytvoří zápis z jednání a vše přehledně uloží pro opakované použití. A to není vše!

Pro koho je program určen?

  • pro předsedy společenství
  • pro členy výboru SVJ
  • pro profesionálního správce ... pro kohokoli, kdo chce pomoci zorganizovat úspěšný průběh shromáždění vlastníků a hlasování SVJ.

Instalační balíček

Instalační balíček programu Hlasování SVJ (velikost cca 18MB) (ke stažení klikněte). Lze instalovat a vyzkoušet bez nutnosti registrace či pořízení licence. Po instalaci se vždy při spuštění programu kontroluje, zda není k dispozici novější verze, pokud ano, program uživatele upozorní. Návod, jak program instalovat a jak reagovat na hlášky operačního systému (ke stažení klikněte).

Cvičná demo data

Cvičná demo data, dokumentace, vzorové formáty souborů a ukázky pracovní plochy programu Hlasování SVJ najdete na odkazu zde.

Spolu s vyšším předplatným SVJ aktuálněNemovitost Profi získáte program Hlasování SVJ s až 100% slevou dle požadované licence a ceny předplacené služby. Platný slevový kód vám zašlu e-mailem, kontaktujte mě na polivka@dashofer.cz.

DOPORUČUJEME
Hlasování svj
Nahrávám...
Nahrávám...